Kopec - běžecké sdružení
Běžec dne
Jan Rejmon

z klubu ŠSK Újezd nad Lesy, rok narození 1984


Nejlepší výsledky:
1999 2.místo Junioři

   Běžec dne je vybírán náhodně. Jedinou podmínkou pro výběr je umístění do 3 místa v lize, v jakémkoliv ročníku a jakékoliv kategorii. Počítá se i s aktuálním stavem ligy, stačí být tedy i průběžně do 3 místa. Historii Běžců dne za posledních 30 dní je možno si prohlédnout zde
Kniha hostů
Líbí se Vám tato stránka? Nebo naopak jste zhrozeni? Nevadí! Můžete nám zde nechat svůj názor nebo se jen podívat na příspěvky ostatních. Dokonce se Vaše zpráva zobrazí rovnou zde dole a tak ji uvidí další návštěvníci této stránky. Takže važte ostrá slova :o) Knihu hostů lze samozřejmě použít třeba i ke komunikaci mezi běžci, ke psaní ohlasů na jednotlivé běhy atd. Prostě neváhejte a pište !
Poslední zápis do knihy
Autor: Petr
Kdy: 2017-12-07 21:14:16
E-mail: peca7@seznam.cz

Přidávám odkaz na moje fotky z běhu okolo Hostivařské přehrady a z následujícího vyhlášení...
http://www.rajce.net/a14752479
Anketa
Jak se vám líbil závod Z Dobřichovic na Šraňk 2017?
naprosto skvělý (28%)
naprosto skvělý
pěkný (18%)
pěkný
docela ušel (17%)
docela ušel
nic moc (18%)
nic moc
už mě tam nikdo neuvidí (18%)
už mě tam nikdo neuvidí
Počet hlasů: 370

Starší ankety
Odkazy
Bering na bězích do kopců Běhy mimo dráhu, cyklo a VHT - Janina stránka
Bonbon-běžecké sdružení neambiciózních běžců
www.beh.cz
optimalizace PageRank.cz
Statistika stránek

Propozice běhů

Podrobnosti o běhu: Hvězdonice - Ondřejov
Datum:15. 7. 2018
Hodina:11:00
Délka:5750 metrů
Převýšení:250 metrů
Strmost:4.3%
Ředitel:Oberländer Jan
Registrace:Registrace
Seznam přihlášených
Propozice:Propozice
Popis tratě:Start u Sázavy, trať plynule stoupá širší lesní cestou, která bývá často blátivá. Cca po 1km se cesta ztratí, trať chvíli vede po úzké pěšině s kořeny, jedním krátkým prudkým výšvihem a několika výmoly. Pak se zase napojí na širší cestu, která stoupá jen velmi mírně. Za ní stoupá trať po nekonečné louce s nerovným došlapem. Po krátké rovnější štěrkové pasáži následuje průběh Ondřejovem - nejprve prudčí kopec po dlažbě, pak asfaltové stoupání proložené krátkou rovinkou. Po výběhu z Ondřejova ještě kousek po rovné silnici, z ní vlevo odbočuje užší stoupající asfaltová cesta, za ní rychlý průběh sadem po trávě a pak už přijde v lese poslední cca 200m stoupání. Za ním odbočka doprava, zbývá asi 100m finiš po asfaltu ke hvězdárně.
Mapa:Runmap.net / Cykloserver.cz
Historie:Závod Hvězdonice-Ondřejov založila v roce 1998 Jana Požgayová, která jej pořádala s kamarády běžci (především Jardou Macákem) až do roku 2008 s výjimkou roku 2000, kdy se závod nekonal. V roce 2009 se závod uskutečnil v režii Jarmily Zeidlerové a od roku 2010 se závodu pod hlavičkou svého domovského lyžařského oddílu TJ Sokol Senohraby ujal Honza Oberlander. Věrnými spolupracovníky mu každoročně jsou Jarmila Zeidlerová s Evou Novákovou a kamarádi z lyžařského oddílu, respektive kamarádi ze Senohrab a Ondřejova. Od roku 2010 každoročně parádní originální diplomy vytváří Pepa Spurný.
Trasa běhu je od 1.ročníku beze změny, liší se jen aktuálním množstvím bláta.
Od roku 2012 se jako doprovodný program koná pro přítomné děti v místě startu na Meridě krátký nesoutěžní běh do kopce a z kopce a obratnostní běh.
Od roku 2015 drobná změna trati - před Ondřejovem se místo po okraji louky běhá po souběžné šotolinové cestě.
TR muži:22:11 Petr Pechek 2012
TR ženy:26:26 Zuzana Krchová 2017

© 2018