Kopec - běžecké sdružení
Běžec dne
Jan Rejmon

z klubu ŠSK Újezd nad Lesy, rok narození 1984


Nejlepší výsledky:
1999 2.místo Junioři

   Běžec dne je vybírán náhodně. Jedinou podmínkou pro výběr je umístění do 3 místa v lize, v jakémkoliv ročníku a jakékoliv kategorii. Počítá se i s aktuálním stavem ligy, stačí být tedy i průběžně do 3 místa. Historii Běžců dne za posledních 30 dní je možno si prohlédnout zde
Kniha hostů
Líbí se Vám tato stránka? Nebo naopak jste zhrozeni? Nevadí! Můžete nám zde nechat svůj názor nebo se jen podívat na příspěvky ostatních. Dokonce se Vaše zpráva zobrazí rovnou zde dole a tak ji uvidí další návštěvníci této stránky. Takže važte ostrá slova :o) Knihu hostů lze samozřejmě použít třeba i ke komunikaci mezi běžci, ke psaní ohlasů na jednotlivé běhy atd. Prostě neváhejte a pište !
Poslední zápis do knihy
Autor: Petr
Kdy: 2017-12-07 21:14:16
E-mail: peca7@seznam.cz

Přidávám odkaz na moje fotky z běhu okolo Hostivařské přehrady a z následujícího vyhlášení...
http://www.rajce.net/a14752479
Anketa
Jak se vám líbil závod Z Dobřichovic na Šraňk 2017?
naprosto skvělý (28%)
naprosto skvělý
pěkný (18%)
pěkný
docela ušel (17%)
docela ušel
nic moc (18%)
nic moc
už mě tam nikdo neuvidí (18%)
už mě tam nikdo neuvidí
Počet hlasů: 370

Starší ankety
Odkazy
Bering na bězích do kopců Běhy mimo dráhu, cyklo a VHT - Janina stránka
Bonbon-běžecké sdružení neambiciózních běžců
www.beh.cz
optimalizace PageRank.cz
Statistika stránek

Propozice běhů

Podrobnosti o běhu: Draháňská rokle - Ládví
Datum:2. 8. 2018
Hodina:18:30
Délka:6250 metrů
Převýšení:180 metrů
Strmost:2.9%
Ředitel:Novák Pavel
Registrace:Registrace
Seznam přihlášených
Propozice:
Popis tratě:Start u Vltavy, kde ústí Draháňská rokle. Lesní cesta plynule mírně stoupá podél potoka, místy je třeba se potoku vyhýbat přes kořeny a kameny, většinou je ale celá trať hodně běhavá. Po 1.km přechází u prvních chat lesní cesta v širší štěrkovou a za 2.km u vodní nádrže na širokou asfaltku, stále s velmi mírným sklonem. Po necelém dalším kilometru začne na na okraji Dolních Chaber výraznější dlouhé táhlé stoupání, které může být zpestřeno setkáním s pár auty či autobusem. Stoupání má asi 500m, následuje rovnější pasáž prakticky bez provozu. Před 4.km se trať stáčí doprava a po několika nečekaných odbočkách s možností zabloudění se po seběhu krátkých schodů napojuje v podjezdu na dost frekventovanou Spořickou ulici. Po ní se běží necelých 300m, přičemž je třeba ji později přeběhnout na druhou stranu - pozor na projíždějící auta!!! Trať pak odbočuje prudce doprava na nenápadnou úzkou hliněnou cestu alejí a po necelých 400m se napojuje na asfaltovou ulici v obytné čtvrti. Tady je skoro rovina a kolize s auty už příliš nehrozí. Po asi 700 rychlých metrech zatáčí trať do mírného kopečka doleva, asfalt je vystřídán hliněnou cestou, která odbočuje doprava po okraji lesa, až narazí na lesní asfaltovou cestu vedoucí na vrchol Ládví. Po ní doleva, do cíle zbývá asi 400m běhavého stoupání.
Mapa:Runmap.net / Cykloserver.cz
Historie:První ročník se konal v roce 1996.
2002 - dočasná změna trati z důvodu nepřístupného místa startu po povodních.
2004,2005 a 2008 závod nezařazen do seriálu Kopec.
2012 - drobná změna trati na začátku Ďáblického háje, zkrácení cca o 30m po širší cestě (předtím se obíhalo po pěšině po okraji lesa)
TR muži:21:52 Josef Poduška 1998
TR ženy:25:34 Radka Churáňová 2011

© 2018