Kopec - běžecké sdružení
Běžec dne
Jan Rejmon

z klubu ŠSK Újezd nad Lesy, rok narození 1984


Nejlepší výsledky:
1999 2.místo Junioři

   Běžec dne je vybírán náhodně. Jedinou podmínkou pro výběr je umístění do 3 místa v lize, v jakémkoliv ročníku a jakékoliv kategorii. Počítá se i s aktuálním stavem ligy, stačí být tedy i průběžně do 3 místa. Historii Běžců dne za posledních 30 dní je možno si prohlédnout zde
Kniha hostů
Líbí se Vám tato stránka? Nebo naopak jste zhrozeni? Nevadí! Můžete nám zde nechat svůj názor nebo se jen podívat na příspěvky ostatních. Dokonce se Vaše zpráva zobrazí rovnou zde dole a tak ji uvidí další návštěvníci této stránky. Takže važte ostrá slova :o) Knihu hostů lze samozřejmě použít třeba i ke komunikaci mezi běžci, ke psaní ohlasů na jednotlivé běhy atd. Prostě neváhejte a pište !
Poslední zápis do knihy
Autor: Petr
Kdy: 2017-12-07 21:14:16
E-mail: peca7@seznam.cz

Přidávám odkaz na moje fotky z běhu okolo Hostivařské přehrady a z následujícího vyhlášení...
http://www.rajce.net/a14752479
Anketa
Jak se vám líbil závod Z Dobřichovic na Šraňk 2017?
naprosto skvělý (28%)
naprosto skvělý
pěkný (18%)
pěkný
docela ušel (17%)
docela ušel
nic moc (18%)
nic moc
už mě tam nikdo neuvidí (18%)
už mě tam nikdo neuvidí
Počet hlasů: 370

Starší ankety
Odkazy
Bering na bězích do kopců Běhy mimo dráhu, cyklo a VHT - Janina stránka
Bonbon-běžecké sdružení neambiciózních běžců
www.beh.cz
optimalizace PageRank.cz
Statistika stránek

Propozice běhů

Podrobnosti o běhu: Komořany - Čihadlo
Datum:20. 4. 2018
Hodina:18:00
Délka:4880 metrů
Převýšení:175 metrů
Strmost:3.6%
Ředitel:Matiášek Petr
Registrace:Registrace
Seznam přihlášených
Propozice:
Popis tratě:Po startu se běží po mírně stoupající lesní cestě podél Cholupického potoka. Po 1km odbočka doprava přes mělký brod a po široké cestě přes louku a pár zatáček opět do lesa. Jím přímo vzhůru k letišti Točná, tři výšvihy mají relativně prudčí sklon, ale pořád je "běhavý". Po široké, částečně asfaltové cestě na kraji lesa se oběhne letiště, a po krátkém seběhu následuje odbočka na úzkou lesní cestu, která vede mírným stoupáním skrz bajkový areál Hejníkárna. Kdo se vyhne srážce se zběsilým bajkerem, může pokračovat mírně doleva po široké cestě po okraji lesa až k nečekané strmé odbočce doprava do lesa, kde už zbývá jen několik změn směru a závěrečný finiš na vrchol Čihadla. Trať se v posledních letech často měnila, popis je z roku 2010.
Mapa:Runmap.net / Cykloserver.cz
Historie:První ročník se konal už v roce 1994 společně s 1. ročníkem seriálu Kopec. Až do roku 2006 vedla trať prakticky až na letiště podél Cholupického potoka (Lávky), letiště se pak obíhalo zleva mezi poli a k závěrečnému výšvihu na Čihadlo se přibíhalo z druhé strany než dnes.
2007 - Zásadní změna trati kvůli stavbě tunelu pro Pražský okruh. Po prvním kilometru se přebíhá potok a na letiště se vybíhá přímo vzhůru po širší cestě. Letiště se obíhá zprava a pak je trať vedena po užší cestě obloukem zprava kolem dnešního bajkparku Hejníkárna
2009 - Změna trati. Bajkpark Hejníkárna se obíhá zleva polňačkou podél lesa.
2010 - Změna trati. Probíhá se přímo bajkparkem Hejníkárna, cíl je posunut asi o 50m dál, ještě nad jeden kratičký strmý schod.
2012 - Menší změna trati. Letiště se obíhá širší cestou nejkratší možnou cestou, dříve se za letištěm ještě běželo obloukem úzkou pěšinou přes pár terénních vln. Trať se tím zkrátila cca o 100m.
2015 - Drobná změna trati na letišti, prodloužení o cca 40m, ale celá rovina po novém asfaltu.
TR muži:18:58 Michal Procházka 2015
TR ženy:21:00 Kamila Gregorová 2013

© 2018