Kopec - běžecké sdružení
Běžec dne
Jan Rejmon

z klubu ŠSK Újezd nad Lesy, rok narození 1984


Nejlepší výsledky:
1999 2.místo Junioři

   Běžec dne je vybírán náhodně. Jedinou podmínkou pro výběr je umístění do 3 místa v lize, v jakémkoliv ročníku a jakékoliv kategorii. Počítá se i s aktuálním stavem ligy, stačí být tedy i průběžně do 3 místa. Historii Běžců dne za posledních 30 dní je možno si prohlédnout zde
Kniha hostů
Líbí se Vám tato stránka? Nebo naopak jste zhrozeni? Nevadí! Můžete nám zde nechat svůj názor nebo se jen podívat na příspěvky ostatních. Dokonce se Vaše zpráva zobrazí rovnou zde dole a tak ji uvidí další návštěvníci této stránky. Takže važte ostrá slova :o) Knihu hostů lze samozřejmě použít třeba i ke komunikaci mezi běžci, ke psaní ohlasů na jednotlivé běhy atd. Prostě neváhejte a pište !
Poslední zápis do knihy
Autor: Petr
Kdy: 2017-12-07 21:14:16
E-mail: peca7@seznam.cz

Přidávám odkaz na moje fotky z běhu okolo Hostivařské přehrady a z následujícího vyhlášení...
http://www.rajce.net/a14752479
Anketa
Jak se vám líbil závod Z Dobřichovic na Šraňk 2017?
naprosto skvělý (28%)
naprosto skvělý
pěkný (18%)
pěkný
docela ušel (17%)
docela ušel
nic moc (18%)
nic moc
už mě tam nikdo neuvidí (18%)
už mě tam nikdo neuvidí
Počet hlasů: 370

Starší ankety
Odkazy
Bering na bězích do kopců Běhy mimo dráhu, cyklo a VHT - Janina stránka
Bonbon-běžecké sdružení neambiciózních běžců
www.beh.cz
optimalizace PageRank.cz
Statistika stránek

Propozice běhů

Podrobnosti o běhu: Běh na Petřínskou rozhlednu
Datum:10. 6. 2018
Hodina:09:15
Délka:3250 m. + 299 schodů
Převýšení:135 m. + 51 m.
Strmost:5.3%
Ředitel:Valentová Květa
Registrace:Registrace
Seznam přihlášených
Propozice:Zobrazit
Popis tratě:Start na Újezdě poblíž pomníku obětem komunismu na písčité cestě. Víceméně po rovině okolo spodní stanice lanovky až k Schonbornské zahradě (většinou dlažba a asfalt), okolo ní přímo vzhůru po nepříjemných schodech, kde nevychází krok. Pro srovnání následuje krátká smyčka Lobkovickou zahradou po přírodním povrchu a dlouhý asfaltový traverz okolo Nebozízku až k Hladové zdi. Za ní trať poměrmě strmě stoupá až k vysokoškolským kolejím Strahov, u nich prudce odbočí doprava a po posledním kratičkém výšvihu následuje dlouhá rovina okolo Petřínské hvězdárny a horní stanice lanovky. Po krátké smyčce a dalším průběhu Hladové zdi už zbývá jen samotná Petřínská rozhledna. Prvním oříškem je proběhnutí okolo pokladen, ne snad, že by byl problém se zakoupením vstupenky, ale je třeba se rychle v malém prostoru zorientovat a zvolit správné schodiště. Samotná cesta po schodišti nahoru je celkem jednotvárná, běžeci se zamotá hlava, brzy ztratí orientaci a když si myslí, že už je nahoře, bývá zpravidla tak ve třetině. Schodiště je úzké, takže se obtížně předbíhá, ale je dobrým zvykem rychlejšího prostě pustit a neblokovat ho. V cíli čeká za odměnu ty rychlejší krásný rozhled na Prahu, ty pomalejší méně krásný pohled na záda těch rychlejších stojících u okýnek.
Mapa:Runmap.net / Cykloserver.cz
Historie:V seriálu poprvé už v 1. ročníku Kopce, ale na kratší trati. Později se závod několikrát běžel mimo seriál Kopce. V seriálu opět od roku 2006, již na nové trati.
2011 - přesunuto zázemí od rozhledny dolů k sokolovně, trať zůstává beze změny.
TR muži:13:42 Petr Pechek 2008
TR ženy:15:56 Kamila Gregorová 2012

© 2018